Sponsorzy


Pierwszym sponsorem Fundacji „IKA” jest Pan Maciej Formanowicz – Prezes Zarządu Fabryk Mebli .Forte S.A.. z Ostrowi Mazowieckiej, który był łaskaw umeblować nasze biuro.

Dziękujemy również firmie Jacek Witkowski Zakład Poligraficzny za piękne zaprojektowanie i wydrukowanie naszych wizytówek, folderów, oraz papieru firmowego

Wielkie dzięki !


Podziękowania składamy również tym, którzy, mimo iż jesteśmy nową, rozwijającą się fundacją zauważyli nas i powiększyli nasze skromne fundusze.
Naturalnie trzeba też wymienić Przyjaciół Fundacji „IKA”, którzy wspierają nas nie tylko dobrym słowem, ale z których pracy, mądrości i doświadczenia korzystamy.
Mamy nadzieję, że za Nimi pójdą inni.
Z góry dziękujemy.


Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie Fundacji „IKA” poprzez wpłacenie jednego procenta podatku.

Ponieważ jesteśmy organizacją non-profit wpłaty Państwa są dla nas ogromną pomocą. Dzięki nim możemy realizować bez przerwy nasze trudne ale jakże potrzebne zadania.

Wiemy, że oddając jeden procent na Fundację „IKA” pomyśleli Państwo o niej ciepło. Wszytkim raz jeszcze dziękuję


W ubiegłym roku podatkowym również wiele osób wsparło Fundację „IKA”, wpłacając 1% od podatku, ale byli i tacy, którzy przekazali na nasze konto spore sumy uznając, że to co robimy jest słuszne, i co ważniejsze – potrzebne wielu rodzinom znajdującym się w sytuacji okołorozwodowej.
Przyjaciołom Fundacji „IKA” bardzo, bardzo dziękuję

– Irena Falska – Prezes Fundacji