Aktualne programy

logo_biale_wspolfinansowanie_200x217Począwszy od 01 stycznia 2019 r. Fundacja „IKA” im. Iki Szpakowskiej serdecznie zaprasza mieszkańców Warszawy do udziału w dwóch programach:

• „Zapewnienie specjalistycznej pomocy rodzinom doświadczającym przemocy”

• W ramach realizacji zadań prowadzimy:

– Konsultacje psychologiczne – indywidualnie dla dorosłych i dzieci.
    – Konsultacje pedagogiczne – dostarczanie wiedzy o oddziaływaniach wychowawczych, indywidualna praca z dzieckiem; spotkania rodzicielskie.
    – Konsultacje prawne – z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego, ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.
    – Spotkania rodzicielskie – celem odnowienia lub umocnienia relacji jednego z rodziców z dzieckiem – szczególnie w sytuacjach okołorozwodowych/ okołorozstaniowych
    – Prowadzimy grupę wsparcia dla osób dorosłych doświadczających przemocy
    – Prowadzimy interwencje kryzysowe dla osób doświadczających przemocy w rodzinie.

Udział w programach jest bezpłatny dla rodzin/osób zamieszkujących na terenie m.st. Warszawy.

W celu zapisania się na konsultację ze specjalistą prosimy o kontakt telefoniczny pod jednym ze wskazanych numerów telefonów (22 82 64 151, 601 287 322 lub 512 279 200) lub o kontakt drogą mailową fundacjaika@fundacjaika.pl.

Programy realizowane są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem:

Eliza Bińkowska-Słyk – prawnik, pedagog, mediator
    Marta Dubowska – psycholog, psychoterapeuta