Aktualne programy

logo_biale_wspolfinansowanie_200x217

Informujemy, że od grudnia 2021 roku Fundacja „IKA” im. Iki Szpakowskiej realizuje 2 programy dofinansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa. Obydwa programy są trzyletnie i trwają do listopada 2024 r.

1. „Zapewnienie specjalistycznej pomocy rodzinom doświadczającym przemocy” – kwota dotacji – 400 000 zł.

Program jest dedykowany dla osób dotkniętych problemem przemocy – dorosłych i dzieci poszukujących wsparcia psychologicznego, pedagogicznego, prawnego. W ofercie mamy również wsparcie coachingowe.

2.„Organizowanie i prowadzenie poradnictwa rodzinnego skierowanego do rodzin z problemami opiekuńczo-wychowawczymi oraz wsparcia doradczo-edukacyjnego osób/rodzin w procesie rozwiązywania problemów życiowych” – kwota dotacji – 463 200 zł

Program jest dedykowany dla osób i rodzin doświadczających problemów rodzicielskich, wychowawczych, życiowych. Odbiorcami naszych działań są zarówno dzieci jak i dorośli potrzebujący wsparcia psychologicznego, pedagogicznego lub prawnego. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących problemów okołorozwodowych. Zapraszamy wszystkie osoby które znajdują się w kryzysie małżeńskim.

Udział w programach jest bezpłatny i tylko dla dla rodzin/osób mieszkańców m.st. Warszawy.

W celu zapisania się na konsultację ze specjalistą prosimy o kontakt telefoniczny pod jednym ze wskazanych numerów telefonów (22 82 64 151, 601 287 322 lub 512 279 200) lub o kontakt drogą mailową fundacjaika@fundacjaika.pl.

Programy realizowane są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem:

Marta Dubowska – psycholog, psychoterapeuta
Joanna Drożdż – psycholog, pedagog
Alicja Pater – psycholog
Jacek Ptasiński – pedagog, mediator
Iwona Rudnicka – pedagog, socjoterapeuta
Aleksandra Miliwek – psycholog
Jakub Rataj – psycholog
Bartosz Zajkowski – prawnik